ثبت شرکت Options

بستگی دارد شما چه نوع شرکت را می خواهید ثبت کنید. مسئولیت محدود، سهامی خاص، تعاونی، تضامنی و.

بخشی از دعاوی ثبتی نیز در هیئت نظارت و شورای‌عالی مورد بررسی قرار می‌گیرند. یک هیئت نظارت در هر دادگاهی وجود دارد که وظیفه رسیدگی و اصلاح مشکلاتی که در امور ثبت به وجود آمده را دارند.

همچنین برای انجام فعالیت‌های تجاری و مراودات تجاری و بستن قراردادهای بزرگ، نیاز است که یک شرکت ثبت شده شده باشد.

در صورتی که تمایل دارید پاسخ سوالات خود را سریعا و بدون فوت وقت دریافت کنید، می‌توانید از مشاوره آنلاین هم بهره ببرید.

برای مثال ممکن است در شرایطی برای انجام فعالیت اقتصادی به ثبت یک شخصیت حقوقی نیاز داشته باشید تا به شکل نمایندگی برای فعالیت‌ها و پروژه‌های پیمانی، اجتماعی یا فرهنگی از آن استفاده کنید.

جهت تجارت صادرات و واردات – قابل انتخاب بین نوع سهامی خاص و مسئولیت محدود – مناسب برای شرکت های بین المللی

در این‌گونه موارد می‌توان با کمک وکیل ثبت‌اسناد در زمینه ابطال سند مربوطه اقدام کرد.

سلام بله میتونید مکان شرکت رو تغییر بدید اما باید این موضوع رو به اطلاعات اداره ثبت برسونید.

ثبت شرکت و ثبت برند، مشاوره ادامه ثبت شرکت، انحلال شرکت، ثبت تغییرات شرکت، ثبت شرکت با مسئولیت محدود، ثبت شرکت سهامی خاص و عام و ...

در مراحل بعدی جهت ارسال مدارک فیزیکی به اداره و همچنین پس از ثبت شدن شرکت جهت دریافت آگهی تاسیس نیاز به تردد حضوری دارید.

مراحل تاسیس شرکت مشابه کلیه امور اداری که در زندگی خود تجربه کرده ایم شرایط و پیچیدگی های خاص خود را دارد.

وکیل امور ثبت املاک علاوه بر کمک در به ثبت رساندن املاک در دعاوی امور ملکی به موکلان خود کمک می‌کنند. از جمله دعاوی ملکی می‌توان به دعاوی حقوقی ورثه یک شخص فوت کرده در زمینه سهم‌الارث اشاره کرد، در چنین دعاوی این نیاز به یک وکیل ارث به‌علاوه یک وکیل ثبتی است.

اگر زمان کافی برای مطالعه این مقاله ندارید می توانید از طریق فرم مشاوره رایگان و یا چت آنلاین از کارشناسان ما مشاوره تخصصی دریافت کنید.

این امر در مورد تاسیس شرکت سایر فرآیندهای مرتبط با اشخاص حقوقی از جمله ثبت صورت جلسه تغییرات مهم شرکت مانند تغییر هیات مدیره یا بازرسان شرکت، پلمپ دفاتر قانونی ، ارائه اظهارنامه دفتر ثبت تجاری  و پیگیری هر یک از این درخواست ها نیز صادق بود و انجام این امور بدون مراجعه به اداره ثبت شرکت ها امکان پذیر نبود.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “ثبت شرکت Options”

Leave a Reply

Gravatar